GDS 18V-1050H Somun Sıkma(2x5.0Ah;L-Boxx)
Stok Kodu
0 601 9J8 522
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
33.580,80 TL
41.976,00 TL
%20
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
Teknik veriler
Tork ayar aralığı, min./maks., 1. vites 0/350 Nm
Tork ayar aralığı, min./maks., 2. vites 0/750 Nm
Tork ayar aralığı, min./maks., 3. vites 0/1050 Nm
Rölanti devir sayısı 0 – 1.750 dev/dak
Boştaki devir sayısı (1. vites) 0-800 dev/dak
Boştaki devir sayısı (2. vites) 0-1.200 dev/dak
Boştaki devir sayısı (3. vites) 0-1.750 dev/dak
Tork kademeleri 3
Akü hariç ağırlığı 2.9 kg
Tork, maks. 1050 Nm
Darbe sayısı 0-2.600 darbe/dak
Darbe sayısı (1. vites) 0-1.600 darbe/dak
Darbe sayısı (2. vites) 0-2.400 darbe/dak
Darbe sayısı (3. vites) 0-2.600 darbe/dak
Uç girişi 3/4'' Kare
Başlangıç torku, maks. 1700 Nm
Yakl. şarj süresi (%80/%100) 60/70 dak [5,0 Ah]
Maks. tork (sert vidalama) 1050 Nm
Akü gerilimi 18 V