Gison GP-190K Havalı Keski Seti
Kategori
Marka
Stok Kodu
GISONGP190K
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
5.096,52 TL
6.534,00 TL
%22
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
GP-190 Kabzalı Keskiyi de içinde barındıran Yuvarlak (10.2 mm.) Kalem tip Havalı Keski (Kazıyıcı) Seti
SET (GP-190)
- GP-190 Kabzalı Keski: 1 ad.
- Keski (Yuvarlak Saplı): 5 ad.
- Tutucu Yay: 1 ad.
- Mini Yağlayıcı: 1 ad.
- Hızlı Hava Bağlantısı: 1 ad.
- Plastik Taşıma Çantası
Özellikleri
Keski Sapı: Yuvarlak (10.2 mm)
Darbe Hızı: 3.200 bpm.
Darbe Uzunluğu: 67 mm.
Net Ağırlık (kg): 1.60 kg.
Uzunluk: 190 mm.
Hava Tüketimi: 0.11 m³/dak.
Hava Girişi (inch): 1/4"
Hortum Ölçüsü: 6.5 mm
Hava Basıncı: 90 psi. (6.3 kg/cm²)