Gison GP-R45 Havalı Çivi Çakma Tabancası
Marka
Stok Kodu
GISONGPR45
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
22.861,87 TL
33.620,40 TL
%32
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
Eminyet Mandallı, Sargı (şeritli), Yuvarlak Havalı çivi çakma tabancası
- Yuvarlak Çivi
- Sargı Çivi
- Emniyet Mandallı
Özellikleri
Ek Açıklama: Emniyet Mandallı
Çivi Tipi: Sargı (Şeritli)
Çivi Uzunluğu: 19 - 45 mm.
Çivi Çapı: 10 x 3.1 mm.
Şarjör Kapasitesi: 120 Ad.
Ebatlar (UxYxB): 300 x 255 x 100 mm.
Net Ağırlık (kg): 2.65
Gürültü Seviyesi (dBA): 103
Hava Basıncı: 90 psi (6.3 kg./cm²)