Metabo KHA 18 LTX 4 Amper Çift Akülü Kırıcı Delici
Marka
Stok Kodu
KHA18LTX
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
25.465,44 TL
33.072,00 TL
%23
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
Metabo KHA 18 LTX 5.2 Akülü Pnömatik Kırıcı Delici
  • Akü voltajı: 18 V
  • Akü amperi: 4 A
  • Akü adedi: 2
  • Kapasite: Beton 24mm - Çelik 13mm - Yumuşak ahşap 25mm