Nuriş LN350CW-P Sinerjik Gazaltı Kaynak Makinası
Stok Kodu
LN350CWP
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
125.248,68 TL
143.964,00 TL
%13
%7 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Şebeke Gerilimi 380 V, 3 Faz, 50 Hz
Giriş Gücü 14 kVA
Akım Ayar Sahası 40 A - 350 A
Açık Devre Voltajı 70 V
Voltaj Ayar Sahası 16 V - 31.5 V
Rejim (MIG modu, 40°C) %35: 350 A
%60: 300 A
%100: 270 A
Koruma Sınıfı IP21S
Makine Boyutları 885 mm x 955 mm x 573 mm
Ağırlık 78 kg
Garanti 2 yıl
LN350CW-P AKSESUARLARI
MIG Torcu 3 m (sulu)
Gaz Regülatörü 1 adet Argon
CO2 Isıtıcı (24V) 1 adet opsiyon
Şase Kablo ve Pense 3 m (50 mm²)
Güç Kablosu 3 m (4x2.5mm²)