Nuriş Mig 500W YV Gazaltı Kaynak Makinası Su Soğutmalı
Stok Kodu
Nuriş500YW
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
181.742,40 TL
227.178,00 TL
%20
%5 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
  • %100 yerli üretim
  • Tam yükte enerji verimliliği >= %86
  • İşlevsiz durumda soğutma fanını ve su devridaim motorunu durdurma özelliği
  • İşlevsiz durum güç tüketimi < 30W
  • Kaynak akımı ve gerilimi göstergesi
  • Kaynak gerilimi için 4 kaba ve 10 ince seçim şalteri
  • İşlevsiz durum ışıklı ikazı
  • 2 tak veya 4 tak torç tetikleme modu
  • Enkoder geribeslemeli tel sürme motoru sayesinde hassas hız kontrolü
  • 24V CO₂ ısıtıcı
  • Telsiz gaz gönderme
  • Gazsız tel gönderme
  • Tel hızı yumuşak başlama ayarı
  • Her türlü masif ve özlü kaynak teli ile kaynak yapabilme
MIG500W-YV PARAMETRELERİ
Şebeke Gerilimi 380 V, 3 Faz, 50 Hz
Giriş Gücü 22.6 kW
Giriş Akımı 36 A
Açık Devre Voltajı 46 V
Voltaj Ayar Sahası 16 V - 39 V
Verim %85
Boşta Güç Tüketimi 11.2
Çalışma Rejimleri (40 °C) %30: 500A
%60: 400 A
%100: 300 A
Koruma Sınıfı IP21S
Akım Tipi DC
Akım Ayar Şekli 4x10 Kademe
Kaynak Teli Çapı 0.8 mm, 1 mm, 1.2 mm, 1.6 mm
Tel Süzme Hızı 2 m/dak - 20 m/dak
Makine Boyutları 515 mm x 915 mm x 1025 mm
Ağırlık 177 kg + 15.6 kg
Garanti 3 yıl
MIG500W-YV AKSESUARLARI
Torç (sulu) 3 m
Şase Kablo ve Pense 3 m
Gaz Regülatörü (Argon) 1 adet
Ara Bağlantı 5 m
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Nuriş Mig 500W YV Gazaltı Kaynak Makinası Su Soğutmalı En Ucuz Nuriş Mig 500W YV Gazaltı Kaynak Makinası Su Soğutmalı ve modellerini en uygun fiyat, hızlı kargo ve 9 taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Nuriş500YW