Nuriş Mig Mag 350 A Gazaltı Kaynak Makinası
Stok Kodu
Nuris350A
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
78.408,00 TL
104.544,00 TL
%25
%3 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
  • Hassas voltaj ayarı için 2 kaba, 10 ince toplam 20 kademe
  • 2/4 çevrim tetikleme modları
  • Aşırı ısınma koruması ve ikaz göstergesi
  • %100 Bakır trafo ile yüksek verimli kaynak gücü
  • Özlü Tel ve normal kaynak teliyle kaynak yapabilme
  • Telsiz gaz gönderme
  • Gazsız Tel gönderme
  • Tel hızı yumuşak başlama ayarı
  • Ayarlanabilir Burn-Back (Geri yanma)
  • Güç ünitesi ile tel sürme ünitesi (vario) arası 3m.
  • Yüksek teknoloji mikroişlemci kontrollü tel besleme sistemi.
  • Dijital voltmetre ve ampermetre.
  • Yapılan son operasyonu hafızaya alma fonksiyonu (Akım, gerilim, kaynak parametreleri).
MIG/MAG 350 A-RWS ince ve orta kalınlıktaki çelik, alüminyum ve paslanmaz metallerin özlü ve normal tellerle kaynağında kullanılabilen, profesyonel, kolay kullanımlı, kompakt, güvenilir, sağlam, ekonomik ve yarı otomatik gazaltı kaynak makinesidir.
TEKNİK PARAMETRELER
PARAMETRE BİRİM MIG/MAG350 A RWS
Şebeke Gerilimi V AC 380 V, 3 Faz, 50/60 Hz
Giriş Gücü KVA 9,2
Giriş Akımı A 14
Akım Ayar Sahası A 48-300
Açık Devre Voltajı V 32
Voltaj Ayar Sahası V 18-32
Çalışma Rejimleri (40 °C) %60 235 A
Çalışma Rejimleri (40 °C) %100 200 A
Koruma Sınıfı   IP23S
Akım Tipi A DC
Akım Ayar Şekli A 2x10 stages
Kaynak Teli Çapı mm 0,60-0,80-1,00-1,20
Tel Süzme Hızı Sahası m/min 2-20
Makine Boyutları mm W:505 x H:863 x D:820
Ağırlık kg 100
Vario: 21
AKSESUARLAR
Torch m 3
Şase Kablosu Ve Pensesi m 3
Gaz Regülatörü  ad 1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Nuriş Mig Mag 350 A Gazaltı Kaynak Makinası En Ucuz Nuriş Mig Mag 350 A Gazaltı Kaynak Makinası ve modellerini en uygun fiyat, hızlı kargo ve 9 taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Nuris350A