Nuriş Tig 250 Dc Argon Kaynak Makinası
Stok Kodu
Tig250DCN
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
42.077,88 TL
53.946,00 TL
%22
%10 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
  • 1 Faz 220V-50 Hz şebeke voltajı çalışır.
  • Yüksek frekanslı (HF) temassız TIG kaynağı yapabilir.
  • MMA modda ayarlanabilir Hot Start ve Arc Force ayarı mevcuttur.
  • Rutil ve Bazik örtülü elektrodların kaynağı için yüksek kalitede kaynak dikişine sahiptir.
  • Yüksek verimli tasarımıyla daha düşük güç tüketimiyle yüksek verim elde edilebilir.
  • Hafif ve taşınabilir tasarım.
  • Hava soğutma ve termal koruma
  • TIG250DC PARAMETRELERİ
    Şebeke Gerilimi 220 V, 1 Faz, 50 Hz
    Giriş Gücü 6.6kW
    Giriş Akımı 42 A
    Açık Devre Voltajı 65 V
    Rejim (40°C) %20 : 250 A
    %60 : 180 A
    %100 : 150 A