Scheppach BC-HCS165 2*4Ah Akülü Daire Testere
Kategori
Marka
Stok Kodu
BC-HCS165
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
8.948,52 TL
13.356,00 TL
%33
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Ahşap, pirinç ve plastik gibi malzemelerde hassas kesimler yapabileceğiniz, entegre yumuşak başlatma ve aşırı yük koruması ile uzun ömür sunan, çalıştırma kilidi ile tam güvenliğinizi sağlayan, dakika 4500 devir sayısına sahip, 55 mm derinlikte kesim yapan, mil kilidi ile kolayca bıçak değiştebileceğiniz, ergonomik rahat bir kullanım sağlayan softgrip çevreleyen tutma kolu ile akülü daire testere.
Ölçüler: U x G x Y 295 x 180 x 195 mm
Motor tipi: Kömürsüz motor
Testere bıçağı: Ø 165 mm
Kesim eğim açısı: 45°
Testere bıçağı devir sayısı: 4500 rpm
Akü gerilimi: 20 V