Stiga Estate Grand Royal 22 Çim Biçme Traktörü (22 Hp)
Marka
Stok Kodu
ESTATEGRANDROYAL22
Fiyat
KDV DAHİL TAKSİTLİ İNDİRİMLİ
261.014,40 TL
326.268,00 TL
%20
%2 HAVALE/TEK ÇEKİM İNDİRİMLİ
Kargo bedava
Motor: B/S INTEK 22 V - 22 Hp
Şanzıman: Hidrostatik şanzımanlı, Disk Frenli
Tekerlekler: Ön 15", Arka 18"